Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 17 zář 2019 14:23

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
 Ubytovanie s konkretnou osobou 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Ubytovanie s konkretnou osobou
Nazdar!
Tento rok idem do prveho rocnika aj spolu s kamaratom. Chceli by sme byt ubytovani spolu. Da sa to nejako zariadit?

čtv 21 čer 2007 09:14
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ahoj!
Jelikož si pokoje budete vybírat sami, tak ano-stačí mít rychlý net a rychlou ruku:).

"Do noci zazářil květ granátů, tisíce blesků náhle vzplálo. Virtuos Ďábel hraje sonátu, samo peklo se pousmálo. Do noci rozkvetl květ ohnivej a burácí jak jícen sopky. Ach jen se na tu krásu podívej, jak ten květ padá na dno hrobky..." (J. Suchý)

FSI

čtv 21 čer 2007 09:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
super. diky. snad sa mi to podari...

čtv 21 čer 2007 11:29
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
zdar, můžu se zeptat jak se vybírají ty pokoje, protože mám ten stejný problém. Už jsem se přihlásil a dal jsem: Ubytování na kolejích/Stav žádosti/Podat žádost a zde je jen na výběr mezi kolejemi, ale ne pokoji. Děkuji za případné odpovědi. PS: trochu to spěchá :)

čtv 21 čer 2007 21:57
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Už si tedy přesně nepamatuju, ale v záložce 'Přehled ubytování' se vám po otevření aplikace pro výběr pokoje otevře okno. Zde si nejdřív vyberete blok a následně pokoj-u každého pokoje je vidět, kolik lidí je už v pokoji přihlášeno a kolik je tam přípojek na net.

"Do noci zazářil květ granátů, tisíce blesků náhle vzplálo. Virtuos Ďábel hraje sonátu, samo peklo se pousmálo. Do noci rozkvetl květ ohnivej a burácí jak jícen sopky. Ach jen se na tu krásu podívej, jak ten květ padá na dno hrobky..." (J. Suchý)

FSI

pát 22 čer 2007 06:49
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak ten výběr pokoje se mi asi otevře až si vyberu tu kolej a až se mi to schválí. Protože po rozkliknutí ,,přehled ubytování,, se mi zobrazí toto
http://www.imghosting.eu/view.php?img=Bez%20n%E1zvu_48.JPG
Jinak děkuji za předchozí pohotovou odpověď
8)

pát 22 čer 2007 07:23
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Nebo je to jinak? nechápu totiž, jak je nápis ,,NOVÁ REZERVACE UBYTOVÁNÍ,, - v tomto okamžiku nelze podávat objednávky, zkuste to prosím později.......dočetl jsem se, že by to mělo jít objednávat od 18.6.07...tak nevím

pát 22 čer 2007 14:34
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Dovlím si odkázat na stránku
http://kam.vutbr.cz/default.asp?p=pr78
Tam si najdeš harmonogram pro lidi, kteří jdou do prvních ročníků. Aplikace pro výběr pokoje se Ti otevře až daný den (je to na té stránce).

FSI

pát 22 čer 2007 15:37
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Fakt moc díky. Pomohla jsi mi. Já jsem to nějak přehlídl, protože jsem si to četl před zápisem a neměl jsem přístupové heslo. Tak teď už to chápu. :idea: :arrow: 8)

pát 22 čer 2007 16:32
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
pokud chcete stejne pohlaví tak to jde... pokud ale opačné jak jsem to chtěl ja... seberte se ten den kdz vam bude přiynána kolej a jeďte do Brna na studijní... vemte si spacak a neodejděte dokud nedostanete kolej...

pát 22 čer 2007 17:02
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Háček píše:
pokud chcete stejne pohlaví tak to jde... pokud ale opačné jak jsem to chtěl ja... seberte se ten den kdz vam bude přiynána kolej a jeďte do Brna na studijní... vemte si spacak a neodejděte dokud nedostanete kolej...
Já osobně jsem chtěl bydlet na třílůžkovým pokoji ještě se 2 kamarády stejného pohlaví...nevím jak to dopadne, protože by to byla asi velká náhoda, kdyby jsme se sešli v jednom pokoji... snad ty koleje dostanem, protože to máme časově asi 3-4 hodiny... ale možná se ještě pojedu do Brna podívat, abych si prošel koleje, protože se nějak nemůžu rozhodnout

pát 22 čer 2007 17:28
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
mucasco píše:
Háček píše:
Já osobně jsem chtěl bydlet na třílůžkovým pokoji ještě se 2 kamarády stejného pohlaví...nevím jak to dopadne, protože by to byla asi velká náhoda, kdyby jsme se sešli v jednom pokoji... snad ty koleje dostanem, protože to máme časově asi 3-4 hodiny... ale možná se ještě pojedu do Brna podívat, abych si prošel koleje, protože se nějak nemůžu rozhodnout
doporucujem aby si si to prohledl hodne rychlo lebo ti ostane len kotolna jak kamaratovi a to je uz je silne kafe...

čtv 19 črc 2007 20:30
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jo, tak jsem dostal aspoň Listovky a budu bydlet s jedním kámošem, bohužel druhý kámoš dostal jinou kolej a bude na pokoji s neznámými osobami. Snad to budou dobří spolubydlící :)

pát 20 črc 2007 21:48
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Listovky sou v klidu :) ale neni patro jako patro, resp. blok jako blok. :P

ned 22 črc 2007 14:54
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 14 ]