Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 24 zář 2019 10:37

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Stavebni upravy na kolejich behem zkouskoveho obdobi 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Stavebni upravy na kolejich behem zkouskoveho obdobi
SKM opet narusuje klid studentu po dobu zkouskoveho obdobi.

V patek 6.1. jsem se dozvedel, ze na bloku a05 se maji montovat police,
dnes 9.1 . mi je prijdou namontovat a vrtani ma probihat az do konce tydne.

Opomenuti neprodiskutovani takovych uprav se studenty na bloku,
nedostatecne informovani, tak je tu otazka tydenniho vrtani na bloku,
kde jsou ubytovani studenti, kteri se uci ve zkouskovem obdobi.

Montaz polic a uprava kuchynky pro zahranicni studenty neni neodkladna
zalezitost,
ktera by nevydzela po ukonceni zkouskoveho obdobi.

Lonske sliby SKM opet vyznivaji doprazdna, jiz ponekolikate ve
zkouskovem obdobi vyrazne naruseno soukromi a klid studentu, a tento jev se opakuje kazdorocne.

Copak jsme v nejake hlubokem totalitni rezimu, kde si nejaka organizace
dela, co se ji zlibi a vubec nereflektuje potreby vlastnich studentu, pro ktere byla zrizena?
Myslim, ze za plnou cenu bychom meli byt brani konecne vazne jako
zakaznici.

pon 09 led 2006 11:12
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak to je hustý ... další z vrcholnejch kousků SKM ... další lži a nesplněné sliby ze strany SKM ... to už vážně není možný, studentské organizace (především Pracovní komise pro Koleje a menzy), dělejte s tím něco!

pon 09 led 2006 12:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
No mě ty police přidělávali taky! Žádný problém nebyl. Během 5 minut byli pryč!!!! A co se týče hluku, každý snad přežije, když se vyvrtají 4 díry do zdi!
Spíše nastává základní otázka, komu to vlastně vadí???
Vzhledem k tomu, že na našem pokoji police nebyly, tak já byla potěšená, že do toho nemusim investovat. Tak o co jde???
Jinak já na kolejích jsem skoro celý rok, tudíž se tu i učím na zkoušky a opravdu mi to nijak nevadilo!!
A ještě něco, pokud vím, tak za každým byla provozní a ptala se ho kdy mají přijít a zda ty police chce a kam je chce!

sob 21 led 2006 10:32
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Stavebni upravy na kolejich behem zkouskoveho obdobi
verry-berry píše:
No mě ty police přidělávali taky! Žádný problém nebyl. Během 5 minut byli pryč!!!! A co se týče hluku, každý snad přežije, když se vyvrtají 4 díry do zdi!
Spíše nastává základní otázka, komu to vlastně vadí???
Vzhledem k tomu, že na našem pokoji police nebyly, tak já byla potěšená, že do toho nemusim investovat. Tak o co jde???
Jinak já na kolejích jsem skoro celý rok, tudíž se tu i učím na zkoušky a opravdu mi to nijak nevadilo!!
A ještě něco, pokud vím, tak za každým byla provozní a ptala se ho kdy mají přijít a zda ty police chce a kam je chce!

Ano, police jsou samozřejmě pro studenty. Ano, někomu to možná nevadí. Ale samozřejmě jsou mezi námi tací jedinci, kterým i sebemenší nepořádek při učení prostě vadí a nejsou schopní se v něm učit. To že u dotyčného na pokoji jsou dělníci např. 10 minut neznamená 10-ti minutové rušení, ale u sousedů jsou též, samozřejmě po celém patře atd. Někomu to možná nevadí, někomu zas možná ano. Už proto by tu ten ohled brán být měl a podobné úpravy by se měly dělat mimo zkouškové období, jak bylo slibováno loni panem Ing. Miliciou. Nemyslím si, že by měl být problém brát ohled na své zákazníky, kvůli kterým tato organizace existuje a funguje.

sob 21 led 2006 11:33
Redaktor
Redaktor

Odpovědět s citací
Tak když ti Ing. Milicia tohle osobně slíbil, tak to potom chápu, že jsi naštvaný. Já nic takového neslyšela od nikoho z skm ani známých, takže proto jsem v klidu.
Jo a taková malá rada, když ti vadí (nebo by vadilo), že na patře v pokoji na druhé straně, někdo vrtá, tak existuje něco jako knihovny/studovny... :idea: A nebo si dej na chvilku přestávku a pak to bude ok. :wink:

ned 22 led 2006 18:31
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Mě osobně to nevadí, protože jsem na Purkyních ... ale chápu, že některým z nás to dvakrát příjemné není ... a Ing. Milicia něco podobného pronesl už při úpravách v minulém semestru (kdy se také něco dělalo na PPV) ... asi že jim platíte víc, tak máte bonusy v podobě znepříjemňování zkouškového :lol:

ned 22 led 2006 18:39
SKAS FEKT
SKAS FEKT

Odpovědět s citací
Příspěvek Mám rád klid!
Taky musím řict, že mi to moc na klidu nepřidalo. Navíc ty police jsou docela malý, když už tu musí být. Jinak mám rád klid a ve zkouškovém mě to na klidu nepřidalo. Více se dočtete v následujícím čísle Efektu.

http://sps.kn.vutbr.cz/efekt/

Jenda.

ned 26 úno 2006 00:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ]