Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 21 lis 2019 03:52

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Zapis predmetov 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Zapis predmetov
Dobry den,
chcel by som vediet, ci som pri zapise 21.6. urobil chybu, ak som nic nezaskrtaval a nepisal k predmetom, na zadnej strane zapisneho listu. V ISe mi ukazuje, ze nemam zapisany ziadny predmet, ako sa to da napravit?
Dakujem, za informacie.

ned 23 čer 2013 20:38
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Zapis predmetov
Hehe... Udělal jsem to úplně stejně, jen s tím rozdílem, že se nemůžu dostat do systému, protože mi sice dali heslo, ale přihlašovací jméno nevím, kde mám vzít... Rodné číslo, jméno, nic... Koukám, že tu hodně odpovídají na zprávy, tak se radši zeptám přímo tebe, jestli bys mi neprozradil, jak ses tam přihlásil ty? ;-) :-D

stř 31 črc 2013 20:58
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
viewtopic.php?f=5&t=4027 nepomôže?

stř 31 črc 2013 21:34
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Návštěvník píše:
Koukám, že tu hodně odpovídají na zprávy
Zdarec. Vše tu bylo již několikrát zodpovězeno (co se týče zápisu předmětů, informačních systémů apod.). Přesně jak odkazuje Curuj. Moc ani nechápu, co vlastně řešíte.
Moonny píše:
- heslo do WIS na stranke http://wis.fit.vutbr.cz ziskavas na zaciatku akademickeho roka, ked si na vratnicu CVT (centrum vypoctovej tecniky) na prvom poschodi sklenej budovy pojdes zobrat karticku studenta / ISIC.
Zapsané předměty uvidíte v tomto systému (https://wis.fit.vutbr.cz/FIT/) - upozorňuju, že se nejedná o univerzitní systém, v němž se informace o předmětech aktualizují dle WISu. Ve WISu budou uvedeny všechny podstatné informace ohledně vašeho studia. Heslo do něj získáte až začátkem školního roku v CVT (M209). Vzhledem k tomu, že je srpen, je zbytečné panikařit.
Moonny píše:
- predmety uz mas automaticky zapisane, pre prvy semester prveho roka studia sa nedaju zapisovat volitelne predmety, tie mozes (z obmedzenho vyberu) si zapisat az na letny semester prveho rocniku, a to sa vsetko vcas dozvies z emailov studijneho poradcu, pana Eysselta (anebo familiarne Em)
Navíc tedy ani žádné zapisování předmětů nemusíte řešit.

Pokud by jste je přece jenom neměli zapsané, zastavíte se v září na studijní oddělení (C109), kam se stejně asi budete muset jít podívat kvůli nějakým formálním záležitostem (např. potvrzení o studiu, atd...) a paní vám to dají do pořádku.

Přeji pěkný zbytek léta.

čtv 01 srp 2013 08:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Jinak informace, co napsala Moonny jsou uvedeny i na školní wiki. Zde se přihlašujete heslem, které vám přišlo poštou. Login byste rovněž měli mít (ve tvaru: xLOGIN00 nebo šesticiferné číslo). Pokud login neznáte, vyhledejte se zde. Až se najdete a rozkliknete si svojí kartu, tak se jedná se o položku osobní číslo VUT nebo o login uvedený ve vaší školní e-mailové adrese (pokud vám již byla vytvořena) - xlogin00@stud.fit.vutbr.cz.

čtv 01 srp 2013 08:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Jurij píše:
Jinak informace, co napsala Moonny jsou uvedeny i na školní wiki. Zde se přihlašujete heslem, které vám přišlo poštou. Login byste rovněž měli mít (ve tvaru: xLOGIN00 nebo šesticiferné číslo). Pokud login neznáte, vyhledejte se zde. Až se najdete a rozkliknete si svojí kartu, tak se jedná se o položku osobní číslo VUT nebo o login uvedený ve vaší školní e-mailové adrese (pokud vám již byla vytvořena) - xlogin00@stud.fit.vutbr.cz.

Děkuji moc! :-) Přesně tohle jsem potřeboval. Je totiž sice pěkné, že heslo uvedou v papírech, ale login sem nemohl najít ani po přečtení veškerých FAQ a fórek (vždy se řeší pouze heslo).
A omlouvám se za předchozí zprávu, ale po hodině čtení a hledání na internetu a po půl hodině čtení všech papírů znova, jsem byl už značně nervózní... :-D

pát 02 srp 2013 01:25
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ]