Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 07 pro 2019 22:57

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 hesla, adresy, prukazy, salinkarta-PRUVODCE VSEHO POTREBNEHO 
Autor Zpráva
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
EDIT 4.9.2010
pridany link na frequently asked questions (FAQ) ohladne koleji a menz - hlavne menz,
doplnenie linku na skolsku wifi, ktoru ma na svedomi Jurij.

sob 04 zář 2010 19:59
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ahojte. Je toto budova kde budu byvat predmety z fektu?:
http://wikimapia.org/#lat=49.2251511&lon=16.57691&z=17&l=0&m=b&show=/14001800/cs/VUT-v-Brn%C4%9B-FEKT-UMAT-UFYZ

sob 11 zář 2010 08:55
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jo jo, přesně tam + tam teď postavili novou budovu, kde se budou vyučovat jazyky.

sob 11 zář 2010 10:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Hele a jak je to s IZP? V tom rozvrhu je to strašně nepřehledné, jsem BIB, ale nemám tušení co vše se mě týká...

pon 13 zář 2010 17:55
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Zjisti si skupinu, najdi si cvika IZP (žlutý obdélníček s označením cf - jinak dole jsou vysvětlivky) pro tvojí skupinu, koukni od kdy je máš, přečti, jaká je tvoje učebna (N-103/4/5), koukni do plánku FITu, kde ta učebna je, zapamatuj si to a dojdi do školy v den a čas, v který ty cvika máš. Víc ti poradit neumím, leda aby si si vzal přezůvky ... btw. vedlejší téma se věnuje rozvrhu ... úplně vidím Moonny, jak ti tu napíše za chvíli, že se máš pořádně podívat :D .

pon 13 zář 2010 18:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jasně, to chápu, ale je jich tam víc - jedny jen pro mou skupinu, pak nějaký pro tři skupiny a pak ještě nějaký volitelný...+ každý lichý týden (ty jsou nepovinné?) :oops:

pon 13 zář 2010 18:25
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ja som tiez 1BIB, skupina 37. Napis mi SSku a poviem ti co jak je, ak budem vediet ;)

pon 13 zář 2010 18:41
Profil ICQ
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jurij
ze sa vobec snazime im nieco vysvetlit.....ze sa vobec snazime nieco zhrnut.
pred chvilou som tak dobre vynadala v inej teme, dneska som rozbehnuta :D

ferda
otazka: chodil si do 1.triedny zakladnej skoly ? predpokladam ze ano, takze citat ta naucili.
otazka: chodil si na strednu skolu a urobill si aspon jeden referat ? predpokladam ze ano, takze hladat informacie tiez vies.
teraz mi vysvetli, ako to ze nevies citat "vysvetlenie rozvrhu" a ako to, ze to nevies najst o temu vyssie.
este raz a znova opakujem: vysoka skola je o tom, ze sa mas naucit hladat si informacie sam, a nie ze ti ich kazdy naserviruje (ako ja v prvom prispevku a vysvetleni rozvrhu a Jurij vo svojom prispevku) popod nos. skus sa spravat ako reprezentant FITu a nie strednej skoly. dakujem

pon 13 zář 2010 18:55
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak sis doufám ulevila a teď (jistě to umíš) přejdi na vysvětlení rozvrhu 2009 a podívej se na odkaz, který tam je. Bohužel už vede na rozvrh letošní, tudíž jsou vysvětlivky pod ním značně irelevantní. :) Dokonce jsem i zkusil najít starý rozvrh (pomáhala mi s tím máma, já mám totiž jen maturitu s vyznamenáním z průmyslovky a ona je vyučená kuchařka, tak tomu víc rozumí), ale nenašel jsem ho. :wink:

pon 13 zář 2010 19:01
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
tak, doufam ze te na stredni skole naucili co je to analogie.
to nevies z toho minulorocneho popisu vyskumat co bude asi tvoj rozvrh ? a keby aj nevies, tak ti to napisal na prvej strane harmonica, a tak ti to teraz napisal jurij v nejakom prispevku pod vysvetlenim rozvrhu.

ja totizto nemam potrebu opravovat kazdy rok informacie, tento rok som bola taka dobra a spisala prvy prispevok. keby to nespravim ja, tak sa tu kazdy pyta 10x to iste. bavilo by ta to ? bavilo by ta to kazdy rok ? bavilo by ta potom kazdy rok citat ako sa ta niekto pyta na nieco, co si moze odvodit z minulorocneho ? dufam ze ta fit nauci, ze nie vsetko je take ruzove, a ze vsetci ti nebudu davat pod nos informacie. velmi budes trpiet pokial sa nenaucis rozmyslat sam bez toho aby ti niekto nieco vysvetloval. ano, mne sa to vravi, ja som az uboha 4tacka, ale tiez som zacinala a ziadne taketo informacie som nemala.

pon 13 zář 2010 19:10
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ale já ti za to nenadávám. :) Naopak, jsem vděčný, že se najde někdo, kdo si s tím dá tu práci. Dokonce ti za to i děkuji. :wink: Chápu, že takové dotazy tě už musí otravovat, ale já tě nenutím na ně odpovídat. Jde tu o to, že i když jsi udělala spoustu práce, nijak tě to neopravňuje k tomu, aby sis tu na někom ukájela svoje zlosti. Slušně jsem se zeptal, tak mi můžeš slušně odpovědět třeba "Ahojky kocourku, ale jsem dneska mocně zlá a tak ti neporadím, nezlob se." Nějaké narážky na moji úroveň si nech pro svoje kamarádky a kamarády, my jsme spolu husy nepásli. (ale kdybys chtěla, tak někdy můžem, u nás na vesnici jich máme hodně. :wink:

Jsem rád, že si rozumíme a teď se buď dozvím nějakou smysluplnější odpověď, případně se dočkám smazání celé naší diskuze.

pon 13 zář 2010 19:18
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Teda ti prvaci jsou rok od roku oprsklejsi. Pamatna veta Co jsme to nabrali za ksindl ziskava novych rozmeru. Ferdo, az nastoupis na FIT, tak ta "brutalita" s jakou se s tebou jako studentem bude jednat, te trochu usmerni. Nediv se zkusenejsim studentum, ze jsou takto netolerantni. Musis si zvykat. Nikdo se s tebou vybavovat nebude. Mas - nemas, nashle. Myslim, ze ten prehled co vytvorila moonny, je pri aplikaci elementarniho rozumu zcela univerzalni, bez ohledu na skolni rok. Navic temata se, jako na kazdym foru, opakujou porad dokola. Takze staci hledat. Pokud se ti forum nelibi, mas moznost vyuzit jinych kanalu, jit treba na nase IRC, kde ti jiste ochotne odpovi "online".

pon 13 zář 2010 19:46
Profil ICQ
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
ferdo
povodne som chcela nasu debatu zmazat, ale kedze vidim ze harmonica sa ma zastal, tak to necham tak. ja sa ti mozno vidim ako arogantna svina, ale ja som este mala svina voci tomu co ta caka na FITe. zvysok mas v sukromnej poste, nepatri to do diskusie o radach a heslach.
jo btw, jurij ti predsa zodpovedal co a ako s izp :)

keeeeeedze aj ked som si hovorila ze snad rozumom a analogiou aplikujete vedomosti z minulorocneho prispevku na tohorocny rozvrh, pravda bola opakom, tento prispevok som upravila a uz dufam ze sa ma nikdo nespyta, kedy kam ma ist a kde ma ake cvicenia.

Naposledy upravil Moonny dne pon 13 zář 2010 20:06, celkově upraveno 1

pon 13 zář 2010 19:56
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
EDIT 13.9.2010
- imatrikulacie
- rozvrh vo vedlajsom prispevku
- FAQ o kolejich a ubytovani na nich
- informacie k preberaniu preukazov studenta / ISICu pre akademicky rok 2010/2011

pon 13 zář 2010 19:59
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ja musim povedat, ze asi jedina vec na ktoru som zatial velmi nevedel prist je povinnost cviceni. Pri prednaskach viem, ze nechcem, nejdem, ale cvika si nie som isty. Kamarat mi vravel, ze na democvika nemusim, ale ze sa oplati, ako je to s normalnymi cvikami? Asi to tu niekde bude, mozno aj v tych FAQ a pod. temach, ale nejako som to asi prehliadol alebo tak :oops: Asi by som to zistil po 2 dnoch v skole, ale neda mi to nespytat sa.

pon 13 zář 2010 20:21
Profil ICQ
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další