Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 17 zář 2019 00:19

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 USI 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek USI
Ahoj :D ,
rada bych ziskala nejake informace o narocnosti studia na Ustavu soudniho inzenyrstvi.
Jsem z pravnicke fakulty, venuji se hodne stavebnimu pravu, nemovitostem a dalsim souvisejicim zalezitostem, tak by me hodne lakalo si doplnit i technicke znalosti k dane problematice. Rada bych se prihlasila na Realitni inzenyrstvi.
Zajimalo by me ale, zda je studium opravdu koncipovane i pro absolventy netechnickych (pravnickych a ekonomickych) oboru, jak Ustav inzeruje - zda je to v realu zvladnutelne. Dale zda je moznost nechat si uznat predmety z prav a nemuset uz na ne chodit. Pripadne jestli Ustav umoznuje studovat podle ISP.
Posledni vec - je mozne nekde najit rozvrh? Kolik dni v tydnu je treba byt v Brne? Jaky je zhruba pomer toho, co je povinne/ na co neni treba chodit.
Budu vdecna za jakoukoliv dilci informaci, treba i kontakt na nekoho, koho znate, ze na USI studuje a mohl by mit o tom treba neco napsat.
Predem moc a moc dekuju!!! :lol:

čtv 12 úno 2009 15:16
Profil ICQ
Hrozně ukecanej
Hrozně ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek :-)
Ahoj
Ehm za mého dosavadního studia na FEKT jsem o USI tak maximálně někde zavadil že jsem to zahlídl někde (až dnes jsem si všiml odkazu na hlavní stránce VUT :) ) a předpokládám,že takhle to má i většina těch co na toto fórum chodí. Nicméně si myslím, že s uznáváním předmětů by neměl být problém... spolužák studuje zároveň na Masárně a taky si uznává a když to jde u nás,proč by to nešlo i tam :) ....Pokud jde o zvládnutí předmětů, i když nejsi z techniky,tak koukám, že by pro tebe jako studenta práv bude jednoduší toto vystudovat než pro mne,protože technický předměty jsou v prváku jen 3 a věřím,že je budou probírat tak aby i člověk doposud neznalý to zvládl, pokud tvrdí, že to tak je... případně kdyby jsi měla problém tak se určitě vyskytnou nějací spolužáci co to budou zvládat a poradí či pomůžou,takže tohoto bych se nebál :) .... Jestli jsi na to nenarazila tak tady je seznam předmětů v prvním ročníku (nevím proč tam není i druhej :-/ ) http://www.vutbr.cz/index.php?gm=gm_det ... l=2&lang=0 když si klikneš na předmět tak dole je počet hodin, který ten předmět za semestr má.... 26 hodin= 2 hodiny týdně z pravidla jsou v kuse :).. víc tTi k tomu bohužel nepovím :( , akorát můžeš zkusit si na ten ústav zajít na studijní oddělení http://www.usi.vutbr.cz/index.php?menu=2&submenu=0 nebo zkusit kontaktovat přímo někoho z USI. Zkusil bych třeba doktorandy, věřím že ti by ti mohli tvoje dotazy zodpovědět :) http://disk.usi.vutbr.cz/contactlist.php

pát 13 úno 2009 13:12
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ahoj,
dekuju moc alespon za nejakou informaci :)
Jj, na seznam predmetu v prvaku jsem narazila, druhy rocnik jsem hledala marne.
Jeste jednou diky.

pát 13 úno 2009 13:16
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek to luckap
ahoj, je pro tebe potreba informaci stale aktualni?

pon 22 bře 2010 10:51
Odpovědět s citací
Příspěvek REI
Ahoj, sice už uběhl nějaký pátek od dotazu, ale také by mě zajímaly informace ohledně rozvrhu, obtížnosti studia a také z jakých předmětů se skládá státní závěrečná zkouška? Nikde to nemůžu najít. Na webu ÚSI toho moc není, třeba ve srovnání s FAST. Díky za každou odpověď :-)

čtv 09 pro 2010 13:24
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Bump! Neznate nekoho kdo tohle studuje / studoval a dokazal by mi dat nejake info k narocnosti?

pon 26 bře 2012 13:41
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Letos zde mam take prihlasku... obor rizikove rizeni firem a instituci...
chci se zeptat na narocnost matiky .. vid jsem same matematicke analyzy coz me zase docela odrazuje.. vim ze je to potreba ale prislo mi to az moc

úte 17 dub 2012 17:24
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ]