Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 17 zář 2019 12:30

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
 [Brno] Jasyko Dokument (Purkyňova) 
Autor Zpráva
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek [Brno] Jasyko Dokument (Purkyňova)
jasykodokument.cz
(info o vazbě)

Adresa:
Purkyňova 2740/45
Brno-Královo Pole

Poznámky ke službám:
Nový vzor VUT: ANO

Ceny:

Fotky hotových prací:

(zatím nikdo nedodal)

čtv 23 bře 2006 18:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek jasyko
Tady sice nový vzor dělají, ale s jinou velikostí a typem fontu.

čtv 24 kvě 2007 20:58
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
To zas tak nevadí, ta předloha je jenom pro inspiraci. Podstatné je, aby tam byly všechny potřebné údaje. Jinak tam nedělají text na hřbetu, protože na to nemají stroj.

čtv 24 kvě 2007 22:37
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jasyko má u mě velké plus! Bez velkohubé reklamy udělají, co si člověk objedná, v termínu, a ještě s úsměvem. A písmo ne zcela odpovídající novému vzoru "top 500" beru spíš jako upozornění pro orgány VUT, zda radši nebylo lepší nechat změnu na příští rok. Třeba by se na návrh stihnul podívat taky profi grafik :-)

ned 27 kvě 2007 13:21
Odpovědět s citací
Příspěvek písmenka
Rq píše:
Jasyko má u mě velké plus! Bez velkohubé reklamy udělají, co si člověk objedná, v termínu, a ještě s úsměvem. A písmo ne zcela odpovídající novému vzoru "top 500" beru spíš jako upozornění pro orgány VUT, zda radši nebylo lepší nechat změnu na příští rok. Třeba by se na návrh stihnul podívat taky profi grafik :-)

No hlavně jestli příští rok zase změní písmo, tak všichni ostatní knihaři můžou ty letošní sady písmenek vyhodit do kanálu, přičemž jedna sada stojí cca 20 000,- (dřív byla jedna velikost písma, ted jsou tři, - tedy 3 * 20 000,- ) to už se na to sázení diplomek vyserou všichni.. nebo odlejí z písmenek kulky a vyjdou do ulic :-)

úte 05 čer 2007 17:42
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Nebo začnou tisknout nějakým sofistikovanějším způsobem i obrázky :) Nějaké CNCčko, nějaký hrot na psaní, zlatý a stříbrný inkoust, a bude možné tisknout libovolné velikosti a fonty.

Tak mě napadá, to by nebylo špatné řešit jako diplomovou práci...

stř 06 čer 2007 09:05
Odpovědět s citací
Příspěvek 
su s nima spokojenej. milá obsluha, termíny dodržely, blbě sem tam dal listy, takze sem jim to musel obratem nechat, aby me to znova rozvazali a listy prehodili. bylo to behem 5 minut hotovy. Spokojenost.

čtv 22 kvě 2008 19:59
Odpovědět s citací
Příspěvek 
No já jsme loni celkově spokojen nebyl. Čas výroby v době největšího shonu hodně neodpovídal údajům na jejich stránkách. Obsluha je sice milá, ale to je tak všechno. Tisk na hřbet mám pocit za příplatek dělají. Ovšem písmo na deskách a i desky celkově jsou hodně odfláklé. Jestli si vzpomenu, tak pořídím fotky.
Na diplomku určitě půjdu jinam.

stř 17 bře 2010 10:16
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Já jsem tam byl s bakalářkou a časově to vycházelo parádně. Připravili vše v domluveném termínu, milá obsluha a co do kvality jsem byl spokojený.

úte 05 říj 2010 20:45
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: [Brno] Jasyko Dokument (Purkyňova)
Podle webu vypadají na profesionály a i cena je celkem ok. Má někdo nějaké novější reference (i z minulého roku)? Předchozí anonymní příspěvky jsou docela protichůdné.
Díky předem.

pon 06 kvě 2013 20:29
Odpovědět s citací
Byl jsem s nimi spokojený předloni u BP, jsem spokojený i letos s DP

úte 21 kvě 2013 16:32
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Pro mě všechno v pořádku, určitě mě tam ještě někdy uvidí :)

stř 22 kvě 2013 15:24
Profil ICQ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Loni s BP naprostá spokojenost. Při zjištění, že jsem už do svázané a připravené BP na vyzvednutí zapomněl dat jednu z úvodních stran, jsem jim ráno poslal mail s informacemi kam s ní, po poledni vyzvedl a poté rovnou odevzdal vedoucí BP. Letos jsem tam poslal kamarádku s DP a taky byla velice spokojená. Příští rok, pokud se podaří, tam půjdu s DP i já :wink: .

čtv 23 kvě 2013 12:22
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Rovněž přidám zkušenost.

S tvorbou diplomky jsem měl celkem problém, jelikož jsem potřeboval dát na desky jméno ústavu, který je na FITu nový: "Výzkumné centrum informačních technologií". Byl jsem nejprve v jednom copycentru (nebudu raději uvádět jméno, ať to nevyzní špatně, jelikož tam jinak dělají dobrou práci) a tam mi řekli, že kvůli tomu budou muset nechat vyrobit novou šablonu, kterou bych si musel zaplatit. Diplomka by se tím celkem slušně prodražila. Těžko říct, jakým způsobem to vytvářejí, protože v Jasyku s tím neměli vůbec problém a mohl jsem si určit vlastní text (zajímal je pouze počet znaků). Udělali mi to za normální cenu + mi dokonce ještě dali slevu, jelikož do konce dubna měli nějakou akci na nalákání zákazníků.

Výsledek super. 2 x diplomka (černé desky, imitace kůže, jméno na hřbetu, 100 stran - asi 20 barevných, kapsa na CD) a vešel jsem se pod tisícovku. V prvním nejmenovaném copycentru po mě chtěli tisíc jenom zálohu :) . Pokud jim to vydrží takto i příští rok, mohu jenom doporučit.

čtv 05 zář 2013 17:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 14 ]