Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 16 říj 2019 09:29

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Manažerská informatika na VUT nebo ČVUT 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Manažerská informatika na VUT nebo ČVUT
Zdravím, jsem ve čtvrťáku na gymplu a rozhoduju se mezi VUT a ČVUT. Konkrétně se jedná o obor Manažerská informatika, který je na obou školách (na VUT je to Fakulta podnikatelská, na ČVUT je to FEL). Struktura předmětů mi přijde podobná (na ČVUT je navíc elektrotechnika, což není úplně moje silná stránka). Chtěla bych se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti se studiem tohoto oboru a jestli třeba potom potenciální zaměstnavatel řeší, kterou školu jsem vystudovala. Taky jestli se nějak liší náročnost studia, zaměření na praxi, kvalita studia. Prostě a jednoduše, rozdíly, podle kterých bych se pak mohla rozhodnout :D Moc děkuju, pokud mi někdo odpovíte. Je to totiž dost velké rozhodnutí a nerada bych litovala.

sob 15 úno 2014 17:55
feldkurát
feldkurát

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Manažerská informatika na VUT nebo ČVUT
Hele, učení stejně probíhá doma. Na obou fakultách budeš mít k dispozici vyhovující skripta. Bydlíš blízko Prahy nebo Brna? Podle toho se můžeš rozhodnout.

sob 15 úno 2014 18:08
Profil YIM
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Manažerská informatika na VUT nebo ČVUT
Tak ta vzdálenost vychází prakticky nastejno :D Mně jde spíš o to, jestli je v těch oborech nějaký rozdíl, když je každý vyučovaný na jiné fakultě. Osobně bych radši šla do Brna, kvůli té zmiňované elektrotechnice, ale zase si říkám, abych pak neměla problém najít práci. Jenže to mi samozřejmě nikdo nezaručí :D

pon 17 úno 2014 19:48
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ]