Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 19 říj 2019 04:24

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Studium 2 oborů 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Studium 2 oborů
Dobrý den,
máte tady někdo zkušenosti se studiem 2 oborů, konkrétně 1 obor prezenčně na FEKT a druhý obor na FIT. Jde mi hlavně o to jestli se to vůbec dá zvládnout, protože o obtížnosti studia na FIT nemám moc představu.
Děkuji za odpovědi.

//Edit Curuj: presunuté a zmazaná duplicitná téma. stačí ti jedna

ned 02 úno 2014 12:15
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Studium 2 oborů
Zdravím, na FITu také prezenčně? A jaké ročníky?
Jestli lze zvládat obojí je otázka dost individuální, předpokladem je, že o obou oborech aspoň něco víte. Na FITu mám známého, on zase nezná FEKT, ale řekl bych, že náročnost je podobná.
Objektivně je problematické sestavit nekolidující rozvrh. Cestu mezi FEKTem a FITem lze do čtvrt hodiny (navazující hodiny) stíhat jen autem, nevím, jestli máte takovou možnost. Ale kdyby se ze studia mělo stát jen běhání z jednoho cvika na druhé mezi dvěma různými komplexy, mám pochybnosti o přínosu. Pokud sestavíte rozvrh, zvládnout to jde, ale musí se tomu obětovat hodně času.

úte 04 úno 2014 01:21
Odpovědět s citací
FIT bych už měl kombinovaně, abych se právě vyhnul problémům s rozvrhy.

úte 04 úno 2014 17:52
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Zapomněl jsem tady odpovídat. Z mého pohledu to zvládnutelné je.
Spíš je otázka, jestli to má smysl. Z mých, dosud poměrně malých, zkušeností zaměstnavatele zajímá spíše praxe a různé realizované projekty než další absolvovaná škola. Nevím, čemu přesně se chcete věnovat na FITu, ale jestli jde o C a spíše nízkoúrovňové programování (hádám to z kombinace FEKT + FIT), určitě bude stačit absolvovat fekt.

pát 07 úno 2014 10:09
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
PavelL píše:
Zapomněl jsem tady odpovídat. Z mého pohledu to zvládnutelné je.
Spíš je otázka, jestli to má smysl. Z mých, dosud poměrně malých, zkušeností zaměstnavatele zajímá spíše praxe a různé realizované projekty než další absolvovaná škola. Nevím, čemu přesně se chcete věnovat na FITu, ale jestli jde o C a spíše nízkoúrovňové programování (hádám to z kombinace FEKT + FIT), určitě bude stačit absolvovat fekt.

Naprosto souhlasím, chlebodárce bude více zajímat co opravdu umíte, než co teoreticky umíte.

stř 23 dub 2014 06:46
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ]