Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 11 pro 2019 03:21

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 Seznamovák 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek Seznamovák
Zdravím,

zajímalo by mě, kdo se zúčastní akce pro prváky s názvem Seznamovák.
Leták s nabídkou jsem dostal 24.6. při zápise na FIT, ale kamarádi, co šli na zápis na stavebku nic nedostali, zároveň na netu není o této akci ani zmínka a i na tom přiblbém facebooku bych něco čekal, ale nic.

Zatím mám tedy zaplacenou zálohu 900,- a v nejbližší době hodlám doplatit zbylých 1750,- s tím, že doufám, že akce není podvod a neúčastním se jí sám :)

úte 09 srp 2011 18:15
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tohle je akce čistě v režii SU FIT a pevně doufám, že to za ty prachy bude stát.

úte 09 srp 2011 19:02
Profil ICQ
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Nastupuji na FP a taky jsme dostali papír se Seznamovákem. Pár nás tam jede :), tak tam sám nebudeš :D

úte 09 srp 2011 19:13
Odpovědět s citací
Příspěvek 
jedu taky a pár dalších lidí z FEKTu. :) Očekával sem ale že po zaplacení zálohy mi přijde nějaké bližší info e-mailem ale stale nic...

stř 10 srp 2011 15:02
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Záleží v jakém termínu jedeš, termíny byly na výběr tři. Co vím, tak mám asi tři známý co jedou hned ten první a další až ten druhej termín, jak kdo no :-)

stř 10 srp 2011 19:16
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jinak potvrzovací mail mi taky nepřišel, tak mě to uklidňuje, že nejsem sama, bylo to tam takový divní s tím variabilním symbolem :smt045 tak kdo jede od toho 30.8.? :yawinkle:

stř 10 srp 2011 19:23
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Fajn, je nás více :) já jedu první termín, to je teď na konci sprna, snad vyjde počasí teda

čtv 11 srp 2011 11:48
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Taky jedu v prvním termínu :). Musíme doufat, že bude hezky. Hlavně aby furt nepršelo. Těším se na všechny aktivity, co tam byly napsané 8)

čtv 11 srp 2011 12:03
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak a teď jsem zmatený :D přišel mi zničeho nic mail s předmětem Seznamovák:
Citace:
Dobrý den,
píši Vám ohledně odjezdu autobusů z Brna na Seznamovák.
Ti kteří se Seznamováku neúčasní tak ať tento e-mail neberou vážně, předem děkuji. Tento e-mail se týká pouze lidí co se zůčasňují Seznamováku!

ODJEZD Z BRNA PŘESUNUT K JANÁČKOVU DIVADLU (Rooseveltova 31/7). Prosím tedy všechny co jedou s námi autobusy, aby se dostavili k Janáčkovu divadlu u fakult autobusy čekat nebudou.

Časy odjezdů autobusů:
30.8. Brno 9:15 (Sraz 9:00)
5.9. Brno 9:15 (Sraz 9:00)
11.9. Brno 9:15 (Sraz 9:00)

Ostatní co se dopravují vlastním způsobem dopravy, dorazí do kempu mezi 12:00-16:00 příjezd je na Vás.

Přikládáme několik linků na Google maps pro lepší orientaci.

Janáčkovo Divadlo odkaz na mapy:

http://maps.google.com/maps?q=Roosevelt ... src=0&z=16

Vravovská Pláž odkaz na mapy:

http://maps.google.com/maps?q=Vranovsk% ... src=6&z=14

Jen ještě několik slov závěrem. Přesunutí blíže k centru a hlavně Hlavnímu nádraží v Brně, nastalo z důvodu, aby jsme vyšli vstříct všem zahraničním studentům, kteří se většinou dopraví na již zmíněné hlavní nádraží. Děkujeme za pochopení a doufáme že se všichni dostavíte na určené místo v čas.

Říkám si, fajn, změnilo se místo odjezdu, ale teprve teď koukám, že odesílatel už není VUT Team, ale MU Team. Je pravda, že na MU jsem se hlásil, dostal, ale nešel na zápis. Navíc termíny odpovídají i VUT seznamováku, takže poradí někdo, odkud se odjíždí? :?

pát 19 srp 2011 15:07
Odpovědět s citací
Příspěvek 
StuckedOnWeb: Ty jo, tak teď jsi mě úplně zmátl, mně žádný mail nedošel, a to už jsem to i celý zaplatila. Takže jakoby stále počítám s odjezdem od fakulty, ale to co píšeš zní docela věrohodně, že si z tebe nikdo nedělá srandu :D No to by mě asi naštvalo kdybych v den odjezdu čekala sama u fakulty a ono nic.Takže jim jdu pěkně napsat mail a dám vědět :smt001

pát 19 srp 2011 17:13
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Bavil jsem se s kamarádkou a vypadá to, že první termín se na Vranovské přehradě potkáme se studenty MUNI :) ale až ti odepíše VUT Team, tak určitě dej vědět

pát 19 srp 2011 20:05
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Zdravím, nevíte někdo jestli je dovoleno vzít si alkohol :D ?

pát 19 srp 2011 22:48
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Zaprvy, tohle uz neni stredni skola... a zadruhy... tohle je akce studentu, a ne skoly! :) Takze myslim, ze dovoleno je skoro vse ;)

sob 20 srp 2011 10:49
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Takže mi bylo odepsáno, že to je pravda a odjezdy jsou skutečně plánovány tak, jak je napsaný v tom mailu. Čili odjezd - Janáčkovo divadlo :yawinkle:

sob 20 srp 2011 14:23
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Tak to jsem zvědavý, kolik lidí bude čekat u fakult :D o to větší překvapení je, že se budeme seznamovat i se studenty MUNI, ale co už, já jsem otevřen všem univerzitám, kam chodí slečny

sob 20 srp 2011 15:02
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další