Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 16 říj 2019 09:26

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Seznamovák 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek 
No napsali mi, že maily rozesílají postupně, takže ten, kdo si ho nepřečte, bude mít smůlu a hezky si u fakulty postojí :smt001 Co se týče MUNI, netušila jsem, že i oni dělaj seznamovák, co znám já jejich prváky, tak nikam nejedou. Takže to bude o to zajímavější. Jo a o slečny asi nebudeš mít nouzi, jen podnikatelka je jich plná :smt001

sob 20 srp 2011 20:06
Odpovědět s citací
Příspěvek 
No já doufám že to bude stát za to,. :lol:

pon 29 srp 2011 13:28
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
vstávat ve 4 ráno, abych stihl vlak do Brna? Už kvůli tomu to musí stát za to :D

pon 29 srp 2011 15:07
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Psali nekde, co mame vlastne mit s sebou? Tezko se balit, kdyz nevime, co se vlastne bude delat. Neco jinyho si vezmu na tydenni chlastacku v kempu a neco jinyho na tury, atd...

sob 03 zář 2011 14:16
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
a co jáááá? jdu teš na fekt ale žádnou pozvánku jsem při zápise nedostal!

sob 03 zář 2011 22:06
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Všechno je ddobrovolný takže si můžeš vybrat jestli budeš týden chlastat v kempu nebo jestli budeš hodit na tůry :)

ned 04 zář 2011 07:24
Odpovědět s citací
Příspěvek 
rád bych se optal, jak to tam vypadá se spaním (ne že bych očekával hodně spánku), jestli je v těch chatkách jen prázdná postel a nebo dostaneme aspoň nějakou deku...

ned 04 zář 2011 19:58
Odpovědět s citací
Příspěvek Hm.
Na to samé bych také ráda znala odpověď, bohužel v propozicích nic neuvádí. Neškodilo by upřesnit, jak je to na místě s možností vlastního vaření, vodou,..a konečně, který z těch několika kempů je ten náš.. :?

Ostatně zítra se dozvíme :)

ned 04 zář 2011 22:13
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Takže já bych mohla zhodnotit týdenní seznamovák - první turnus. Ubytování - chatky malé, neprostorné, je vás tolik, že každý má různý typ. Na některé chatce je lednička a čtyři postele, na jiné chatce jsou čtyři postele a topení, ale zase tam není lednička. Není to žádný luxus, ale na těch pár dní to stačí... Co se týče programu, ten byl pro mnohé velké zklamání, protože v podstatě žádný nebyl a organizátoři se nám omluvili s tím, že žádný nevymysleli. Takže se jedná o týdenní chlastačku, kde se každý musí seznámit sám jak uzná za vhodné. Snídaně - dva rohlíky a k nim vždykcy něco - máslo a marmeláda, máslo a šunka, jogurt.. takže taky nic moc. Večeře docela ušly, ale taky žádná sláva. Kdo má rád alkohol, diskotéky, nicnedělání nebo náhradní program - volejbal, fotbal, nohejbal atd.. tak se mu tam bude líbit. JEště zásadní info.. je to seznamovák společně s Masárnou, takže já z VUT nepotkala téměř nikoho, naopak jsem se seznámila se všemi z Masárny :D Tak hodně štěstí děcka, my měli denně třicet stupn§ů a bylo to super na lodičky, šlapadla atd... :)

pon 05 zář 2011 18:50
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Jo ještě jsou tam tenké deky, takže spacák nutnost!

V kempu je možné zdarma použít rychlovarnou konvici i sporáky a mikrovlnou troubu a sprchy jsou za 7 minut na 20 korun. Bralo to jen dvacky, tak jsme je tam po kempu hledali. A ještě malá rada - alkohol je tam opravdu drahý v těch sámoškách, navíc nemají výběr, tak si raděj dovezte vlastní :)

pon 05 zář 2011 18:54
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Kdo tohle sakra pořádá?

pon 05 zář 2011 21:05
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Myslím si, že to prostě vymyslelo pár studentů z Masárny a dali se dohromady s jinými studenty od nás z VUT, protože ten hlavní šéf říkal, že kdokoliv chce, tak může jet příští rok jako instruktor... Jako nás tam bylo 200 - bez šance se seznámit. A střídal nás turnus pěti set lidí!!, což už vůbec nechápu jak to chtějí v pěti instruktorech ukočírovat....

úte 06 zář 2011 09:39
Odpovědět s citací
Příspěvek Seznamovák 2012
Oficiální seznamovák VUT pro rok 2012 na kempu Bítov.
Termíny: 5. - 8.9.2012 a 8.9 - 11.9.2012

registrace zde: http://seznamovakvut.cz/
facebook: www.facebook.com/seznamovakVUT

stř 27 čer 2012 11:20
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Oficiální, a je jen pro 4 fakulty? To mi teda moc oficiální nepřipadá...

stř 27 čer 2012 19:38
Odpovědět s citací
Příspěvek 
czlukas píše:
Oficiální, a je jen pro 4 fakulty? To mi teda moc oficiální nepřipadá...

Jedná se o první ročník tohoto Oficiálního Seznamováku VUT, který pořádají účastníci loňského Seznamováku, kteří by chtěli nabídnout lepší služby a vyšší úroveň. Pořádájí to studenti těchto fakult, kteří znají jejich informační systémy a mohou podat bližší informace o studiu. :wink:

stř 27 čer 2012 20:30
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další