Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 19 říj 2019 04:25

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Seznamovák 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Seznamovák
Teda to koukám. Na FP, kam jdu i já, to bylo taky zvláštní, že jsou takovéhle akce dvě, ale bylo mi vysvětleno, že ani jednu nepořádá škola, takže je to akorát konkurence. Mě teda víc zaujal Seznamovák, ať už protože mi byli schopní a ochotní pomoci se spoustou otázek k zápisu, ubytování a celkově ke škole, tak protože sestřenka tam loni byla a básnila mi o tom skoro celý rok. Ta přihláška mi ale přišla taky strašně zvláštní, ale když jsem se na to zeptala, tak mi řekli, že je nezávazná a jediný co, tak mi na mail přijde další info a to se taky stalo. Nevím no, podle mě by si škola měla zjistit, která akce je lepší a na zápisech propagovat jen ji, pak je v tom jen zmatek. K tomu Vuťákoviny a další letáky a člověk neví, čemu věnovat pozornost dřív!

ned 21 črc 2013 09:12
Odpovědět s citací
na FSI to bylo uplně to stejný, naprostá anarchie v tomhle ohledu :(

ned 21 črc 2013 09:29
Odpovědět s citací
Čau! Byl jsem na zápisu na FITu a taky jsem dostal letáky několika akcí. Co tady tak čtu tak asi dost podobným způsobem jako jinde. Dost mě zarazily letáky akcí seznamovák a zaškolovák. Na letáku se mi zdá, že nabízejí prakticky to samé, zaškolovák je kratší, blíž (su z brna) a o třetinu levnější, nicméně to u mě tak úplně nerozhoduje :butthead: tak jsem si dal tu práci a prohledával internet ve snaze zjistit, na kterou mám jít, resp. kde se dovím víc o škole a kde bude víc FIŤáků. (když to škola očividně není schopná udělat sama) Našel jsem toto:

různý studentský spokly vut zmiňují zaškolovák
https://www.facebook.com/studentska.obe ... chitektury
https://www.facebook.com/bestbrno?fref=ts
https://www.facebook.com/SUFCHVUT?fref=ts
http://perfektstart.cz/perfekt-start/
mozna nejzajimavejsi zminka primo na FB VUT (kousek dole) !! :shock:
https://www.facebook.com/jdi.na.vutbr.cz?fref=ts
Asi na tom něco je, když to mají pod záštitou rektora

seznamovák jsem nikde na takových webech neobjevil, celkem aktivní se zdá diskuze na tomto blogu
http://re-na-oblacku.blog.cz/1109/radoby-seznamovak

Takže já mám jasno - přihlásím se na zaškolovák :finga: Doufám že to někomu kdo je v podobné situaci jako já pomůže :) :)

pon 22 črc 2013 22:07
Odpovědět s citací
To si snad děláte srandu??? :x :x :x
Ta zlodějina Zaškolovák se pořádá i letos? Loni jsme tam s kámoši byli a větší vým*d jsem snad nezažil.
Dojeli jsme do kempu, vyhodili nás z busu a tím to haslo, program nula nula nic, jen že si můžeme zajít kamsi skočit na laně a nebo si pujčit ty super boty (který jsou stejně úplně o ničem). Jediný co, tak jsme se přidali k ostatním a prostě to celý prochlastali. Jasný, alkohol sbližuje, ale když člověk jede někam, kde mu slibují profi zaškolení, tak nečeká víkend o vodce a rumu, za který ještě zaplatí 2 litry.
A už absolutně nerozumím tomu, jak něco takovýho zaštítí rektor... njn asi je to dobrej byznys tyhle seznamovací akce, proto jich je tolik.
Být na místě prváka, tak bych si dal sakra bacha kam jedu, zdali vůbec někam...

úte 23 črc 2013 11:06
Odpovědět s citací
Pánové ze Záškolováku, pište si ty umělý preference alespoň důvěryhodně :)
Určitě by si budoucí student fit prohlížel fb stránky spolků z chemické, fektu, fastu a jiných...

Děkujeme PetraB za zastání a těšíme se na tebe a na ostatní na Seznamováku ;)

stř 24 črc 2013 08:35
Odpovědět s citací
Lada, domnívám se, že i kdyby pozitivní reference od Marek S psal někdo ze Zaškolováku, tak je to mnohem lepší, než nesmysly, které napsal sojuz1. U toho jsem si téměř jist, že se jedná o virtuální průjem zoufalé konkurence. Někdo, kdo byl na loňském Zaškolováku, by něco takového napsat nemohl, protože informace v příspěvku uvedené jasně vychází pouze z programu uvedeného na webu. Ten, kdo se akce účastnil by věděl, že například skákací boty tam nebyly, protože kvůli dešti by bylo nebezpečné na ně lézt. Místo toho byl náhradní program. Ten kdo se akce účastnil by taky věděl, že program byl nabitý po celou dobu akce. Ve výsledku byl obsáhlejší, než je na webu uvedeno. V naší skupině bylo 42 prváků a ani jeden z nich mi neříkal, že by se nudil nebo z nudy musel pouze chlastat.

Nechci tu nikoho propagovat nebo naopak pošpinit. Jen jsem chtěl uvést na pravou míru příspěvek sojuz1, který se absolutně nezakládá na pravdě. A k poslednímu příspěvku Lada bych jen napsal, že během svého působení ve studentské organizaci jsem se setkal s mnoha prváky, kteří už během prázdnin měly nastudované všechny studentské spolky na VUT. Ale samozřejmě ani já, ani Lada nemůže vědět, kdo je autorem příspěvku od Marek S.

Nemohu říci, zda je lepší Seznamovák nebo Zaškolovák. Na Seznamováku jsem nikdy nebyl a co vím, je pouze zprostředkované, proto to nemůže být bráno jako relevantní. Na Zaškolováku jsem byl loni jako instruktor pro FEKT a letos pojedu zase. Nemůžu ale říci, že Zaškolovák je lepší, než jiná akce, které jsem se neúčastnil. Jediné, co můžu napsat je, že jsme se tam dobře bavili, řekli si spoustu informací a nevím o nikom z té naší skupiny 42 FEKŤáků, kdo by nebyl spokojen. Ale třeba byli spokojeni i účastníci Seznamováku, to já nevím, nikoho z nich osobně neznám...

Na závěr prosím, pokud chce konkurence bojovat, ať bojuje čistě. Pokud někdo chce psát pozitivní příspěvky na svou akcí, neměla by být reakcí konkurence lživá pomluva. Chvalte si každý svoji akci, ale nepomlouvejte se. Jediné, čeho tím dosáhnete je ještě větší zmatení prváků.

Názory výše uvedené jsou mými osobními názory. V žádném případě se nejedná o jakákoliv oficiální stanoviska spolku Studenti pro studenty, jehož jsem členem.

Lubomír Friml.

stř 24 črc 2013 11:04
Odpovědět s citací
Za team Seznamováku se od příspěvku sojuz1 distancujeme, tohle nemáme za potřebí. :!:

Za Seznamovák tu celou dobu otevřeně hovořím já a také jsem se vyjádřil.
Nikdy jsme neměli za potřebu hanit a pomlouvat konkurenční akce, naopak zastáváme názor:
Ať si každý prvák vybere, kam pojede, neprohloupí ať pojede na jakoukoliv seznamovací akci...

a psát si pozitivní reference může každý, zvlášť na anonymním fóru, dle nás to ale není správná cesta, proto tak nečiníme,
jen nám přijde úsměvné, že konkurenci to absolutně žádný problém nedělá...
(ale uznáváme, že se možná mýlíme a je na každém, aby zvážil důvěryhodnost některých příspěvků zde na fóru)

stř 24 črc 2013 12:12
Odpovědět s citací
Ahoj,

rád bych reagoval na výše uvedenou diskuzi. Příspěvek od Marka opravdu nikdo od nás nepsal, takže evidentně jsou mezi nami i takoví student, kteří si prostě vyhledávají informace. Zase tak složité to podle mě není, protože to, že se na Zaškolováku podílí studentské spolky, jako je např. Best nebo Studenti pro studenty, je uvedené i na našem webu.

Rozhodně nemáme za potřebí si takové příspěvky psát. Stejně tak je pod naší úroveň reagovat na příspěvky uživetele sojuz, který zjevně loni na Zaškolováku nebyl a uvádí zde nesmysly (ani nespekulujeme, kdo může za takovým příspěvkem stát).

Holt Láďovi a spol. došly argumenty (všechna fakta uvedená v příspěvku od Marka jsou pravdivá), tak nezbývá nic jiného než zpochybňovat věrohodnost přispivatelů tohoto fóra (což je na anonymním fóru opravdu těžká práce).

Každý ať si udělá vlastní názor sám. My aktivně dále pracujeme na tom, aby byl letošní Zaškolovák co nejpovedenější a aby byli všichni spokojeni. Tudíž netrávíme čas nesmyslnými diskuzemi na fórech, ale věnujeme se přípravě akce a dalšímu vylepšení programu.

Za tým Zaškolováku Martin Tobiáš – student FSI

stř 24 črc 2013 23:54
Odpovědět s citací
Zapomněl jsem uvést, že jsem nebyl na Zaškolováku VUT, ale MU.
Pokud VUT probíhal tak jak je zde prezentováno, tak se omlouvám za nedorozumění, ale na MU to tak růžové nebylo...
Asi to má na starost někdo jiný, tak snad to letos bude i pro MU tak fajn jak říkáte, že to bylo loni pro VUT, od tama nikoho neznám.
Ale i tak nebudu riskovat a i když jsem na MU nevydržel a teď jdu právě na VUT na FP, seznámím se radši během studia...
A to také doporučuji i ostatním... 8)

čtv 25 črc 2013 20:40
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4