Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 17 říj 2019 17:36

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 ISIC problem 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek ISIC problem
Prosím vás nemal niekedy niekto rovnaký problém ako ja ? Na internet som uploadol fotku a požiadal som o ISIC kartu , potom som za ISIC zaplatil prevodom presne podľa informácií ktoré mi dali (číslo účtu atď .) 10eur. Z banky mi prošlo aj potvrdenie že peniaze odišli v poriadku, ale !!! 28.7. som dostal správu (zistil som ju až neskôr) , že moja objednávka bola zrušená z dôvodu nezaplatenia. Čo je samozrejme blbosť... ale napriek tomu v časti "prukazy" mám svoju objednávku vyobrazenú a je pri nej napísané z kade bola zaplatená, a podľa farby kolónky je to ževraj "vyrizovaná objednávka", včera som tam mal dátum k vyzvednutí 13.8. dnes 14.8.... tak ja už neviem či je to teraz zrušené podľa správy ktorá mi prišla alebo to nie je zrušené.... poslal som aj mail na ktorý sa majú posielať prípadné problémy s ISIC kartou , dokonca dva... ale žiadna odpoveď mi nedošla... neviete mi niekto poradiť čo s tým ??? :( :( PLS ... ďakujem

stř 03 srp 2011 13:35
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
No nejjednoduší bude, když napíšeš na studijní, pokud si to dobře pamatuju tak se ISIC vyzvedával tam a pokud tam je, tak je všechno v pořádku a můžeš si ho dojít vyzvednout, v jiném případě ti i nejspíš poradí jak postupovat :wink:

stř 03 srp 2011 13:54
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ďakujem, najskôr som to skúsil na sloupova@feec.vutbr.cz tam mi však napísalo že je neprítomná a mám sa obrátiť na rockova@feec.vutbr.cz . Tak som napísal tam , uvidím ako sa to bude vyvíjať.
Prípadné ďalšie rady sú tiež výtané.

stř 03 srp 2011 14:14
Začátečník
Začátečník

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Presne to isté sa stalo aj mne, ja som však poslal len jeden e-mail, tiež bez odpovede. Dátum vyzdvihnutia je dnes 17.8. :lol: Potom daj vedieť čo ti napísala pani R. Dik

pát 05 srp 2011 19:52
Nováček
Nováček

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ak máte problém s ISICom tak napíšte na tento e-mail: isic@ro.vutbr.cz alebo ešte na tento vasickova@ro.vutbr.cz...
Mne vždy odpísali lebo tiež som mala problém s prevodom peňazi a podobnými somarinami... :D

pon 22 srp 2011 13:09
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: ISIC problem
Mam tiež ten istý problém 8.7.2016 schválili fotografiu a dňa 14.7.2016 som previedol na ich účet peniaze a dnes poslali odpoveď že nebola karta ISIC zaplatená a preto neuznali žiadosť o vyhotovenie karty. Podľa môjho názoru je dosť smutné, že sa na škole takého kalibru sa takéto čosi môže stať.

úte 19 črc 2016 13:06
Administrátor
Administrátor

Odpovědět s citací
Příspěvek Re: ISIC problem
pozor na jednu vec - platby nemajú so školou nič spoločné. škola (a školy všeobecne) len poskytujú zákazníkov spoločnosti prevádzkujúcej ISIC.

sob 23 črc 2016 16:33
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ]