VUTRoom
http://student.vutbr.cz/forum/

Odvolání ředitele KaM
http://student.vutbr.cz/forum/viewtopic.php?f=11&t=2243
Stránka 1 z 1

Autor:  Deviant [ stř 02 dub 2008 20:56 ]
Předmět příspěvku:  Odvolání ředitele KaM

AS FSI vyjadřuje zásadní nesouhlas s postupem vedení KaM při naplňování původního poslání KaM zajišťovat odpovídající stravování studentům a zaměstnancům VUT, čímž je hrubě poškozováno dobré jméno VUT, proto na základě dlouhodobých zkušeností žádá odvolání pana Grulicha z funkce ředitele KaM.
Hlasování: pro: 21 proti: 0 zdržel se: 0

co si o tom myslíte ?

Autor:  Návštěvník [ stř 02 dub 2008 21:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Odvolání ředitele KaM

Uz vidim dopis od KaM s podpisy vsech zamestancu, jak je jejich sef Buh a ostatni ho jen krive obvninuji :D

Autor:  amjr [ stř 02 dub 2008 21:33 ]
Předmět příspěvku: 

ja sem zvedav co reknou ostatni senaty,
ale myslim o co snazi menzy v poslednich dnech jen naznacuje, ze "je neco prohnileho v kralovstvi pana G" a snazi se to zakryt, a souhlasim ze by meli padat hlavy - uz za tu jejich aroganci
ale hlavne za to ze nas zrejme pul roku okradali, a za to nemuzou radovy zamestnanci ale vedeni! Pokud opet napisou nejaky dopis, budu to osobne brat jako by vedeni spachalo "Brani rukojmi", i kdyz by to soud takto asi nevzal, spis nejakou "Pohruzku" ci co (nejsem pravnik). Protoze z hlav zamestancu ten minuly dopis podle me urcite nebyl.

Autor:  anatolij [ stř 02 dub 2008 21:53 ]
Předmět příspěvku: 

Podla mna kazdy dopis takehoto obsahu je nerelevantny, nejde tu o to ako sa sprava ku zamestnancom, ale ako sa sprava ku dovere vlozenej do jeho ruk uzivatelmi menz.

Autor:  Palo [ stř 02 dub 2008 22:03 ]
Předmět příspěvku: 

Nuz, nechceli (g) jednat so "samozvanym" predstavitelom (m.h.) tak tu maju oficialnu odpoved od demokraticky voleneho predstavenstva... :lol:

Autor:  VUT obedar [ stř 02 dub 2008 23:12 ]
Předmět příspěvku:  Něco jest shnilého ve statě Danském...

...ale u nás jest ještě shnilejší...

Autor:  Návštěvník [ čtv 03 dub 2008 00:03 ]
Předmět příspěvku: 

Pokud na zacatku mohlo vedeni KAM k cele zalezitost pristoupit s otevrenou mysli a vse resit, tak ted si myslim, ze svou sanci dost promarnili. Jejich soucasnym chovanim nespokojenost spis zvysuji podle toho co vidim.

---
uvadim pro priklad kratkou citaci ze stranek SU FIT (vice v zapisu KD)

"Klub ve Starém pivovaru je ztrátový, ředitel KaM chce toto téma prodiskutovat s SU, na domluvenou schůzku se ale nedostavil."

Autor:  xsuchy09 [ čtv 03 dub 2008 10:25 ]
Předmět příspěvku: 

jen aby nedošlo k nějakým dohadům, zda jde o skutečnost či výmysl:
http://www.fme.vutbr.cz/dokumenty/soubo ... 3.2008.pdf

Autor:  LuK [ čtv 03 dub 2008 20:29 ]
Předmět příspěvku: 

Mňa prekvapuje, že niečo také nenapadlo niekoho ihneď po prvej petícii. Neviem presné podrobnosti, ale na ČVUT sa hlava riaditeľa odkotúľala po petícii študentov.
A ešte by nebolo zlé sa zaoberať pani K.. A možno aj vedúcim Š.

Autor:  xsuchy09 [ čtv 03 dub 2008 20:55 ]
Předmět příspěvku: 

Jenže tu nešlo a snad zatím ani úplně nejde o hlavy, tu jde o snahu donutit KaM ke komunikaci se studenty a k férovému jednání. tak se doposud nestalo a neděje, spíše naopak jsou podávány různá zastrašující oznámení, návrhy apod. Více informací se asi brzo dovíte, zatím to nechejme v interní rovině, uvidíme, jak se k tomu vedení KaM postaví dále. Pokud svůj postoj nezmění, nevidím žádné klidné a rozumné východisko, vztahy mezi KaM a studenty vedení KaM jen a jen zhoršuje, místo aby se snažilo o nápravu. Proto se to "bohužel" překlápí k podobným krokům, jako např. udělal AS FSI. To cílem nebylo ani nemělo být, vedení KaM se chová jak monarcha, nechápe asi vztah KaM - student jako poskytovatel služeb a zákazník, skutečně by mě zajímalo, za co KaM studenty považuje ... dle jejich jednání jen čísla přinášející peníze, ale rád bych se mýlil, ovšem nemám k tomu zatím jediný důvod, jediný vstřícný a lidský krok ...

Autor:  LuK [ sob 05 dub 2008 07:43 ]
Předmět příspěvku: 

Jasné nebolo cieľom... Ale každému muselo byť jasné, že odkiaľ vanie vietor. Ľudí nespokojných s prístupom na IPKAM a vedúcich pracovníkov bolo dosť - bolo to vidieť na opakujúcich sa otázkach na IPKAMe, kde sa dožadovali upresňujúcich odpovedí k pôvodným otázkam.

Nech sa na to akokoľvek pozrieš, ak hlava nevidí čo robia ruky, musí ísť. Ja si myslím, že Grulich mal šancu dokázať, že robí niečo preštudentov. Za posledné roky si pamätám kopu problémov aj u dobrých myšlienok (výmena okien na A02 bola utrpenie, menili sa asi 6 týždňov. Aspoň sme vtedy dostali odškodnenie).

Posledná vec čo ma dorazila je to mnou stále omielané zavretie bloku A02, kvôli komerčnému prenájmu (neznášam sťahovanie sa :evil: )

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/