Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 16 zář 2019 14:24

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Ignorace z IPKAM 
Autor Zpráva
Odpovědět s citací
Příspěvek Ignorace z IPKAM
Zdravím Vás,
rád bych se zeptal, na koho se mám obrátit, když personál, který odpovída na IPKAMu (konkrétně p. Kalousková, která by měla mít dotaz na stratost) totálně ignoruje můj dotaz ohledně účtování cen jídel.

cituji položený dotaz:
Vážená paní Kalousková, vzhledem k tomu, že k cenám jídel odpovídáte vesměs Vy, obracím se tedy přímo na Vás a doufám, že tentokrát se již odpovědi dozvím.

Již potřetí pokládám tutéž otázku a doufám, že je tomu naposled.
cituji:
"Odpovídá Jana Kalousková, vedoucí oddělení ubytování studentů a stravování, 16. 10. 2007:

Koleje a menzy přešly od 1.7.2007 na nový způsob tvorby cen jídel ve stravovacích zařízeních VUT v Brně. Ceny hlavních jídel jsou vypočítávány z pořizovacích nákladů na potraviny, ze kterých je konkrétní jídlo vyrobeno, a tak každý druh hlavního jídla má vlastní-vypočtenou-cenu. Upustili jsme od dosavadního průměrování nákladů na výrobu jídel, a tím se stal nový systém spravedlivější."

Tedy, v první řadě bych se rád zeptal kdo, jak určuje ceny těchto jídel a kdy a kde nám zveřejníte rozpočty jednotlivých jídel pro jednotlivé provozy. Důvod proč se ptám je ten, že nejen já, ale určitě řada dalších studentů má pochybnosti v určování cen jídel. Vaše argumentace rizota s vyšší gramáží je přinejmenším úsměvná. Na porce jídel se neptám, protože odpověď znám: "obraťte se na konkrétní vedoucí provozu".

A dovolte mi, prosím, ještě poslední dotaz. Proč jste doposud neodpověděli na mé předešlé dotazy, týkající se daného tématu.

napadlo mě směrovat doraz přímo panu řediteli, ale vzhledem k tomu, že se jedná o jeho soukromý podnik, dočkal bych se zřejmě opět ignorace...

zdraví Martin

pát 16 lis 2007 12:37
Pokročilý
Pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Welcome to the real world :wink:

sob 17 lis 2007 04:28
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
KaM jsou dlouhodobi problem... trochu mi pripominaj nasi politickou scenu... na jednu stranu se tvari, ze delaji vse pro dobro lidu (zde mysleno studentu), pravym ucelem je vsak nahrabat si co nejvic pro sebe. bohuzel mi jako studenti s tim asi nic neudelame...

sob 17 lis 2007 10:32
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Bilajz píše:
KaM jsou dlouhodobi problem... trochu mi pripominaj nasi politickou scenu... na jednu stranu se tvari, ze delaji vse pro dobro lidu (zde mysleno studentu), pravym ucelem je vsak nahrabat si co nejvic pro sebe. bohuzel mi jako studenti s tim asi nic neudelame...

Ale udelame.
Protoze, my jako studenti, jsme zakaznici. Chce to jen zatlacit na spravne misto. A protoze jste si jiste vsichni vsimli, ze ceny jsou docela netransparentni, taky by vas zajimal mnou zminovany rozpis taky, ne?
Mozna nejaka studentska organizace, snad?

Zaspamujte IPKAM obdobnou otazkou... nekomu z nas odpovi... ;)

ned 18 lis 2007 10:54
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Odpovědět s citací
Příspěvek 
Co takhle stavka (konckoncu stavkuje kde kdo, tak proc ne studenti), jeden den se nikdo nepujde najist do menzy, myslim ze to by mohla vetsina lidi zvladnout. A zorganizovat by se to taky urcite dalo.

ned 18 lis 2007 20:03
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
baf2 píše:
Co takhle stavka (konckoncu stavkuje kde kdo, tak proc ne studenti), jeden den se nikdo nepujde najist do menzy, myslim ze to by mohla vetsina lidi zvladnout. A zorganizovat by se to taky urcite dalo.

Muze byt, ale nic by to neresilo.
Viz: http://www.us.feec.vutbr.cz/forum/read. ... 541,page=5

ned 18 lis 2007 20:41
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
jedina studenstka organizace, ktera je s timhle schopna neco MOZNA udelat je Studentská komora akademického senátu VUT. Takze se obracejte na ne a doufejte, je to to jediny co muzete udelat.

ned 18 lis 2007 21:50
Profil ICQ
Odpovědět s citací
Příspěvek 
tak to řesím i na kam portále. Docela úsměvné reakce od pana Ing. Milicia

http://forum.kam.vutbr.cz/viewtopic.php ... edfd933419

asi bysme měli začít dotaz zasílat 3x za den, aby byl "dostatečně frekventovaný"

úte 20 lis 2007 11:57
V.I.P.
V.I.P.

Odpovědět s citací
Příspěvek 
martin píše:
asi bysme měli začít dotaz zasílat 3x za den, aby byl "dostatečně frekventovaný"

Se současným přístupem paní Kalouskové tomu tak bohužel asi je.

sob 01 bře 2008 15:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ukecanej
Ukecanej

Odpovědět s citací
Příspěvek 
uz sem to psal nekam jinam, ale sem to taky patri.

psal sem na ipkam podobny dotaz, nebo dotaz ohledni ciste vody a ceje do menz. misto toho, aby odpovedela verejne, zavolala mi. pochopitelne mi nerekla nic co bychctel slyset. a uz z prvaku mam s ni spatne zkusenosti, pani kalouskova je proste.... clovek ktery na jeji misto nepatri.

Kubas

pát 07 bře 2008 08:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Aby to nebylo málo, tak zrušili kam fórum, páč jim tam bylo trochu "horko" :lol:

pát 07 bře 2008 08:38
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Ty k**** zrusily ip kam a vsechna fora, co se tyka koleji a menz... To uz je teda vrchol!!!

sob 08 bře 2008 18:28
Odpovědět s citací
Příspěvek 
no dobre, ale presto se chovejme jako lidi.. resp vysokoskolaci,,,

// EDIT: smazána zbytečná citace posledního příspěvku - viz. pravidla.
// musel jsem zmenit jmeno uzivatele z martin na martin - neregistrovan pro blokaci registrovanym uzivatelem, diky za pochopeni ;)

sob 08 bře 2008 19:25
Odpovědět s citací
Příspěvek 
Alois píše:
Ty k**** zrusily ip kam a vsechna fora, co se tyka koleji a menz... To uz je teda vrchol!!!

Nikdy jsem na tech forech nebyl,ale pokud je to pravda.. tak je to pekne nefér zpusob boje. Je to tu jak za bolševika..

sob 08 bře 2008 21:09
Odpovědět s citací
Příspěvek 
To uz mi pripada ta "anticharta" zamestnancu KaM, branici jejich reditele jako chvalozpevna oda na Stalina.

// EDIT: smazána zbytečná citace posledního příspěvku - viz. pravidla.
// musel jsem zmenit jmeno uzivatele z amjr na amjr - neregistrovan pro blokaci registrovanym uzivatelem, diky za pochopeni ;)

ned 09 bře 2008 07:55
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další