Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 17 úno 2020 22:34
 Odeslat odpověď 
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :ANAL: :axe: :butthead: :rolleyes: :finga: :drinkers: :bear:
Zobrazit další smajlíky
Velikost písma:
Tip: Styly mohou být rychle změněny pokud označíte text  Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Ověřovací kód
Ověřovací kód:
Snažíme se omezit automatizované registrace na našem serveru, z toho důvodu je nutné, abyste napsali následující dvě slova do rámečku pod nimi.
   

 Přehled tématu - Hospoda u PPV 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: pon 21 srp 2006 08:19
Re: Off topic
honzasl píše:
Off Topic:
Prosím adminy tohoto fóra, aby laskavě vyřadili ze seznamu zakazaných slov slovo S M R D Í. Toto slovo není ani vulgární ani urážející, je to prostě slovo, které označuje stav věci. To snad máme psát že to:"v Terči to je cítit potem", když všichni dobře víme, že to tam smrdí....?

Díky za upozornění, vyhověno, dostalo se to tam omylem :) (* m r d *) ...

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: ned 20 srp 2006 18:20
Off topic
Off Topic:
Prosím adminy tohoto fóra, aby laskavě vyřadili ze seznamu zakazaných slov slovo S M R D Í. Toto slovo není ani vulgární ani urážející, je to prostě slovo, které označuje stav věci. To snad máme psát že to:"v Terči to je cítit potem", když všichni dobře víme, že to tam smrdí....?

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: úte 15 srp 2006 19:25
Tak to je krása. Rok jsem "studoval" VŠE v Praze, kde byla hospoda neodmyslitelná součást života, proto mě to zajímá :) Zatím se mi nejvíc zamlouvá ten Yacht - přeci jen hospoda bez kouře je jako Křemílek bez Vochomůrky (notabene když to v ní smrdí lidským potem)...

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: úte 15 srp 2006 15:00
hospody na PPV
Teda takovéhle starosti jsem při nastupování na VŠ rozhodně neměl. Prý jestli je dost míst v hospodě......!

Hospody jsou ty dvě a půl. Yacht, Terč a taky bar Picollo.
V Yachu se smí kouřit, sprdí to tam a je to pajz. Ale má to svoji atmosféru, dobré ceny, akce až do rána, buď si to zamiluješ na první pohled, nebo už tam nikdy nevlezeš. Míst bývá málo, ale pokud se nestydíš přisednout, tak s tím není problém.
Terč je vcelku kultivovaná nekuřácká velkokapacitní pivnice, s kulturními záchody(na pivnici) a docela pohledným prostředím. Prázdný stůl se většinou najde. Výběr piva a dalších ničitelů mozkových buněk je dostatečně bohatý v obou podnicích. Jen pozor v terči, protože není cítit cigaretový kouř, tak to občas pěkně smrdí lidským potem. Ale dá se zvyknout.
Picollo provozují SKM a dájí se tam zakoupit alkoholické nápoje kromě piva a to dokonce na studentskou kartičku. Ovšem faktor kalby nula, je to spíš určené na posezení u kafe.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: úte 15 srp 2006 12:49
Hospoda u PPV
Zdravím,
jdu do prváku, tak by mě zajímalo, jak je to na PPV s hospodami. Je jich dost pro všechny? Nebo je problém najít večer místo?


Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz