Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 28 úno 2020 19:42
 Odeslat odpověď 
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :ANAL: :axe: :butthead: :rolleyes: :finga: :drinkers: :bear:
Zobrazit další smajlíky
Velikost písma:
Tip: Styly mohou být rychle změněny pokud označíte text  Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Ověřovací kód
Ověřovací kód:
Snažíme se omezit automatizované registrace na našem serveru, z toho důvodu je nutné, abyste napsali následující dvě slova do rámečku pod nimi.
   

 Přehled tématu - Registrace kolejí 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: stř 15 kvě 2013 09:20
Re: Registrace kolejí
http://www.kam.vutbr.cz/skripty/doc.aspx?id=499 strana 2. bod číslo 8 :) jestli ti to šlo tak dobře pro tebe a blbé pro mě :oops:

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: úte 14 kvě 2013 16:54
Re: Registrace kolejí
heh píše:
to máte za to, že nečtete vyhláčky celé. Podivej se pořádně na termín pro studenty budoucích prváků !!!!! ten je až někdy v červnu :D :D

To jsem z toho jelen. Jsem prvák a dnes se mi podařilo rezervovat kolej, kterou mi dnes přiřadili..tu informaci o prvácích nemohu najít, pošleš mi teda odkaz?

DÍky

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: úte 14 kvě 2013 15:57
Re: Registrace kolejí
to máte za to, že nečtete vyhláčky celé. Podivej se pořádně na termín pro studenty budoucích prváků !!!!! ten je až někdy v červnu :D :D

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: ned 12 kvě 2013 15:51
Re: Registrace kolejí
No právě bych řekl, že datum 9.5.2013 je pro studenty, kteří na koleji nebydlí. Alespoň je tedy uvedeno v tabulce poté, co si vyberu podání žádosti jako student, který na koleji nebydlí. Řeším totiž podobný problém, a to, že jsem prošvihl řádný termín pro podání žádosti o koleje. Pročetl jsem vaše fórum a dozvěděl jsem se, že minulý rok byl systém pro podání žádosti znovu aktivován. Už jsem psal mail na KAM abych se zeptal, jestli to půjde ještě nějak vyřešit.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: úte 07 kvě 2013 16:43
Re: Registrace kolejí
pokiaľ sa dobre pamätám, tak prváci dostanú iný termín na registrovanie na koleje. termín 9.5.2013 je pre ľudí, čo študujú na VUT ale nebývali na kolejích. takže máš ešte čas, počkaj si na dopis z VUT a potom sleduj web KaM, kde bude PDFko s postupom, ako majú postupovať prváci

a nabudúce poprosím zaradiť do správnej sekecie :)

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: úte 07 kvě 2013 09:18
Registrace kolejí
Ahojte, mám menší (teda spíš větší) problém. Jedná se o přihlášení do Informačního Systému VUT. Abych si mohl podat žádost o kolej potřebuji se přihlásit do IS VUT . Jakožto novému uchazeči to píše, že mám vyplnit rodné číslo (do téhle pasáže to zvládám) a nějaké počáteční heslo, které mi bylo posláno doporučeně s rozhodnutím o přijetí. Jenže zatím jediný dopis co mi z VUT přišel byl, že akceptují mojí přihlášku atd... A že rozhodnutí o přijetí obdržím u zápisu ke studiu, které je 8.7.2013 . Jenže podat žádost o kolej musím nejpozději do 9.5.2013 a to bez toho počátečního hesla prostě neudělám. Nebo ano?

předem díky za odpovědi :)


Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz