Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 23 úno 2020 03:11
 Odeslat odpověď 
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :ANAL: :axe: :butthead: :rolleyes: :finga: :drinkers: :bear:
Zobrazit další smajlíky
Velikost písma:
Tip: Styly mohou být rychle změněny pokud označíte text  Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Ověřovací kód
Ověřovací kód:
Snažíme se omezit automatizované registrace na našem serveru, z toho důvodu je nutné, abyste napsali následující dvě slova do rámečku pod nimi.
   

 Přehled tématu - ŠKRT - školní kampaň respektu a tolerance 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: úte 16 pro 2008 16:38
a fukaři nebudou mít co žrát :D :D :D

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: úte 16 pro 2008 13:20
ona nejaka probehla? :-) teda krome toho minifestivalu na purkynich a polepenych koleji

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: úte 16 pro 2008 08:23
Tak když tak po čase z globálního hlediska zhodnotím efekt kampaně..... neotravuje ten uklízeč už aspoň? :D

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: úte 21 říj 2008 07:46
Od tohoto pondělí přestal fukar na PPV pracovat. Hurá, hurá.
Jen není jisté, jestli je to tím, že mu skončila sezóna, nebo někdo regoval na stížnosti studentů. Od pana Zámečníka jsem odpověď nedostal.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: pát 17 říj 2008 16:49
Byla by docela sranda, kdyby se ti ho podařilo natočit. :lol:

Nejlíp tam hodit ještě nějaké prostřihy s časovými údaji. :wink:

U nás na Purkyňkách je poslední dobou klid.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: čtv 16 říj 2008 17:24
Zaslal jsem mu tento email:

Vážený pane Zámečníku.

Každý den ráno se v oklí FP pohybuje pracovník s motorovou foukačkou, se kterou "čistí" chodníky. Pominu skutečnost, že jeho snaha je v době, kdy chodníky jsou mokré a navíc je ještě tma, marná. Tento pracovník však vytváří hluk, který ruší studenty bydlící na bloku A03 od cca 5. patra výše, neboť hluk motorové foukačky se rozléha po celém kampusu. Tím tento pracovník závažně porušuje dobu nočního klidu, která na kolejí PPV platí od 23:00 do 7:00. Dle sdělení provozní bloku A03 Daniely Alhachoumové je tento pracovník úkolován Fakultou podnikatelskou a jeho práce má býti vykonána do 7:00. To je však v zásadním rozporu s požadavky kolejního provozu - svou prací narušuje noční klid. Bylo mi sděleno, že se mám obrátit na vás.
Proto vás žádám, abyste upravili požadavky na činnost tohoto pracovníka tak, aby byl nesoulad s kolením řádem upraven. Jinak budu nucen na dotyčného pracovníka zavolat městskou policii, aby sjednala nápravu, neboť nemíním být každé ráno v 5:45 být buzen odporným kraválem, který je dotyčným pracovníkem způsobován.

S pozdravem Ing. Jan Šlezingr

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: čtv 16 říj 2008 16:51
Dvakrát jsem volal na vrátnici A03, bylo mi slíbeno, že se bude chlapík řešit.
Následně jsem navštívil provozní bloku A03. Bylo mi horlivě přislíbeno, že se to bude řešit. To bylo minulý týden.

Tento týden je vše ve starých kolejích. Chlapík vesele ve 5:45 fouká. Opět proběhla návštěva provozní a bylo sděleno, že ten chlapík je placen Fakultou podnikatelskou a jeho úkolem je mít vyfoukáno do 7:00. Prý se mám obrátit na tajemníka FP.

Takže se obrátím na něho a uvidíme.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: pát 10 říj 2008 12:52
Velké LOL! :lol:

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: pát 10 říj 2008 12:49
A dost
Dneska ráno mi došla trpělivost, ten ignorant začal už v 5:45. Zavolal jsem na vrátnici A03 a nahlásil, takhle to dál nepůjde. Pokud se to bude opakovat, nahlásím to řediteli KAM.

Jinak vyhlašuji, že sháním spolupracovníky na případný lynč tohoto pracovníka s foukačkou. Planuji ho dostihnout, namazat obličej medem a posypat pilinami.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: čtv 25 zář 2008 14:42
No neříkám v zimě, to máme všichni zavřená okna, ale tohle léto nebylo nic moc...

Tak, že bysme někoho kontaktovali, aby to ten pán s tou pracovitostí nepřeháněl?

Kdo bude výchozím mluvčím? :lol:


... navíc mě napadá, že bysi koleje měly s tou tolerancí zamést před vlastním prahem. To prořezívání stromů předminulý rok o zkouškovém, které prokračovalo až do podzimu... to byl nářez a to doslova. Když vám při učení na zkoušku 2 metry od okna chlápek čachruje s motorovkou...

Ono by to nebylo tak hrozné, kdyby tam naběhla nějaká firma a udělala to za 14. Ale koleje si na to najakou rodinku a crcali se s tím jak...

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: čtv 25 zář 2008 09:38
Vy ho máte na Purkyních taky? Mě vytáčí na PPV. Vždycky začíná ve 5:45.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: stř 24 zář 2008 17:23
honzasl píše:
No pokud bych si mohl na někoho stěžovat, tak je to zejména ten borec, co chodí ráno foukat smetí z chodníku. Ten mě vytáčí mnohem víc, než cokoli jiného.
Ten na Purkyňkách? Jo, to je borec. Oceňuju jeho píli, ale už, aby napadl sních, aby každou chvíli nesekal ten trávník. :lol:

Až třeba potkám provozní, tak se jí o tom opatrně zmíním. Když nás bude víc, tak třeba místo toho foukacího nesmyslu, vezme do ruky opět koště a lopatu.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: stř 24 zář 2008 12:23
No pokud bych si mohl na někoho stěžovat, tak je to zejména ten borec, co chodí ráno foukat smetí z chodníku. Ten mě vytáčí mnohem víc, než cokoli jiného.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: stř 24 zář 2008 03:23
Tyto větší akce jsou a budou. A to je dobře (pro většinu lidí).

Ale ať už je netolerance těchto lidí, jaká chce, tak mají právo se domáhat dodržení nočního klidu - nelze jim to vyčítat.

Tyto akce jsou ale podle mě ne zcela středem kampaně. To je třeba 1x - 2x za semestr.

JÁDRO PUDLA je podle mě spíš zlepšení každodenního života a apelace na jednotlivce.

Uvedu příklad:
Není až tak podstatný úklid v kuchyňce ve 2 ráno po opékání bramboráků.
Když sobecky nebereme ohled na uklízečky, tak je to vůči ostatním studentům jen jakási nepřímá neohleduplnost. (uklízačka ráno budí patro výkřiky typu "Prasatáááá!" a "Sv**e jedny studentský!") :lol:

Jde tu hlavně o úklid, když si tam někdo něco pravidelně po polední nepříliš zručně ukuchtí. A pak jsou v tom nuceni vařit všichni ostatní po zbytek dne, pokud to nějaký dobrák neuklidí.

Další velmi konkrétní problém totální neuhleduplnosti:
Jistá individua v blízkosti kuchyněk tam vyhazují normální odpadky a tím ztěžují podmínky vařícím, kteří jediní jsou oprávněni do košu něco vhazovat.

To, že tam je někdo schopen vyhazvat nestalčené 2litrové petky, či zavařovací sklenice s náplní, to už je jen top výběr, elita, kterým nepomůže už nic, ani studium VŠ.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: úte 23 zář 2008 07:12
Iniciativa to není špatná, leč bych chtěl upozornit, že koleje nejsou tichý hotel pro důchodce. Koleje jsou pro mě kouzelné právě tím, že je možné jednou za čas udělat chodbovku, nebo pečení bramboráků s trochou hluku na chodbě, nebo vrchol sezony v podobě výstupu na K2. Takové akce bývají otevřené pro každého a konají se v nekonfliktních obdobích nekdy začátkem a v půli semestru.
Konání takových akcí se musí dělat s rozumem a citem a je potřeba si oběhat to patro a poptat se lidí, jak to vidí. Je mrzuté, že se vždycky najdou takoví, kteří si stěžují na hluk a nemohou se dívat na Nemocnici na kraji města a potisící na Přátele.

Takže, mrzelo by mne, kdyby se měl na kolejích zavést režim stoprocentního dodržování nočního klidu. Myslím, že od toho jsou priváty apod. Zároveň nabádám pořadatele chodbovek, aby jednali rozumě a akce končili kolem druhé hodiny po půlnoci a uklidili si po sobě kuchyňku.


Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz