Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 24 úno 2020 14:46
 Odeslat odpověď 
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :ANAL: :axe: :butthead: :rolleyes: :finga: :drinkers: :bear:
Zobrazit další smajlíky
Velikost písma:
Tip: Styly mohou být rychle změněny pokud označíte text  Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Ověřovací kód
Ověřovací kód:
Snažíme se omezit automatizované registrace na našem serveru, z toho důvodu je nutné, abyste napsali následující dvě slova do rámečku pod nimi.
   

 Přehled tématu - Odvolání ředitele KaM 
Autor Zpráva

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: sob 05 dub 2008 07:43
Jasné nebolo cieľom... Ale každému muselo byť jasné, že odkiaľ vanie vietor. Ľudí nespokojných s prístupom na IPKAM a vedúcich pracovníkov bolo dosť - bolo to vidieť na opakujúcich sa otázkach na IPKAMe, kde sa dožadovali upresňujúcich odpovedí k pôvodným otázkam.

Nech sa na to akokoľvek pozrieš, ak hlava nevidí čo robia ruky, musí ísť. Ja si myslím, že Grulich mal šancu dokázať, že robí niečo preštudentov. Za posledné roky si pamätám kopu problémov aj u dobrých myšlienok (výmena okien na A02 bola utrpenie, menili sa asi 6 týždňov. Aspoň sme vtedy dostali odškodnenie).

Posledná vec čo ma dorazila je to mnou stále omielané zavretie bloku A02, kvôli komerčnému prenájmu (neznášam sťahovanie sa :evil: )

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: čtv 03 dub 2008 20:55
Jenže tu nešlo a snad zatím ani úplně nejde o hlavy, tu jde o snahu donutit KaM ke komunikaci se studenty a k férovému jednání. tak se doposud nestalo a neděje, spíše naopak jsou podávány různá zastrašující oznámení, návrhy apod. Více informací se asi brzo dovíte, zatím to nechejme v interní rovině, uvidíme, jak se k tomu vedení KaM postaví dále. Pokud svůj postoj nezmění, nevidím žádné klidné a rozumné východisko, vztahy mezi KaM a studenty vedení KaM jen a jen zhoršuje, místo aby se snažilo o nápravu. Proto se to "bohužel" překlápí k podobným krokům, jako např. udělal AS FSI. To cílem nebylo ani nemělo být, vedení KaM se chová jak monarcha, nechápe asi vztah KaM - student jako poskytovatel služeb a zákazník, skutečně by mě zajímalo, za co KaM studenty považuje ... dle jejich jednání jen čísla přinášející peníze, ale rád bych se mýlil, ovšem nemám k tomu zatím jediný důvod, jediný vstřícný a lidský krok ...

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: čtv 03 dub 2008 20:29
Mňa prekvapuje, že niečo také nenapadlo niekoho ihneď po prvej petícii. Neviem presné podrobnosti, ale na ČVUT sa hlava riaditeľa odkotúľala po petícii študentov.
A ešte by nebolo zlé sa zaoberať pani K.. A možno aj vedúcim Š.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: čtv 03 dub 2008 10:25
jen aby nedošlo k nějakým dohadům, zda jde o skutečnost či výmysl:
http://www.fme.vutbr.cz/dokumenty/soubo ... 3.2008.pdf

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: čtv 03 dub 2008 00:03
Pokud na zacatku mohlo vedeni KAM k cele zalezitost pristoupit s otevrenou mysli a vse resit, tak ted si myslim, ze svou sanci dost promarnili. Jejich soucasnym chovanim nespokojenost spis zvysuji podle toho co vidim.

---
uvadim pro priklad kratkou citaci ze stranek SU FIT (vice v zapisu KD)

"Klub ve Starém pivovaru je ztrátový, ředitel KaM chce toto téma prodiskutovat s SU, na domluvenou schůzku se ale nedostavil."

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: stř 02 dub 2008 23:12
Něco jest shnilého ve statě Danském...
...ale u nás jest ještě shnilejší...

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: stř 02 dub 2008 22:03
Nuz, nechceli (g) jednat so "samozvanym" predstavitelom (m.h.) tak tu maju oficialnu odpoved od demokraticky voleneho predstavenstva... :lol:

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: stř 02 dub 2008 21:53
Podla mna kazdy dopis takehoto obsahu je nerelevantny, nejde tu o to ako sa sprava ku zamestnancom, ale ako sa sprava ku dovere vlozenej do jeho ruk uzivatelmi menz.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: stř 02 dub 2008 21:33
ja sem zvedav co reknou ostatni senaty,
ale myslim o co snazi menzy v poslednich dnech jen naznacuje, ze "je neco prohnileho v kralovstvi pana G" a snazi se to zakryt, a souhlasim ze by meli padat hlavy - uz za tu jejich aroganci
ale hlavne za to ze nas zrejme pul roku okradali, a za to nemuzou radovy zamestnanci ale vedeni! Pokud opet napisou nejaky dopis, budu to osobne brat jako by vedeni spachalo "Brani rukojmi", i kdyz by to soud takto asi nevzal, spis nejakou "Pohruzku" ci co (nejsem pravnik). Protoze z hlav zamestancu ten minuly dopis podle me urcite nebyl.

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: stř 02 dub 2008 21:03
Re: Odvolání ředitele KaM
Uz vidim dopis od KaM s podpisy vsech zamestancu, jak je jejich sef Buh a ostatni ho jen krive obvninuji :D

Odpovědět s citací Příspěvek Napsal: stř 02 dub 2008 20:56
Odvolání ředitele KaM
AS FSI vyjadřuje zásadní nesouhlas s postupem vedení KaM při naplňování původního poslání KaM zajišťovat odpovídající stravování studentům a zaměstnancům VUT, čímž je hrubě poškozováno dobré jméno VUT, proto na základě dlouhodobých zkušeností žádá odvolání pana Grulicha z funkce ředitele KaM.
Hlasování: pro: 21 proti: 0 zdržel se: 0

co si o tom myslíte ?


Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz