BEST Brno zve na Red Bull Dodgeball2

Připravte si ruce, nohy a vyladěný retro oblečení, přichází Red Bull Dodgeball2

Také jsi již celou věčnost nehrál vybíjenou? A přitom na ni snad všichni vzpomínáme v dobrém jako na zábavnou a dynamickou hru. Od základní školy, kdy jsme ji hráli naposledy, se toho sice dost změnilo (holky mají větší prsa a skoro každý už umí chytat), ale vybíjená je pořád stejná sranda. Pojďte si v ní zasoutěžit na sérii turnajů Red Bull Dodgeball2!

Red Bull Dodgeball2 je československé univerzitní mistrovství ve vybíjené, které proběhne v říjnu a listopadu celkem v 17 univerzitních městech v České republice a na Slovensku. Velké finále se pak odehraje v brněnském klubu Fléda.

Red Bull Dodgeball2 ale samozřejmě není jen turnajem ve vybíjené. Kombinuje studentského ducha s duchem Red Bullu a nostalgii k super časům, kdy jsme při tělocviku nebo v družině hráli vybíjenou jako snad tu nejakčnější hru vůbec. A to celé ve stylu moderního a vtipného retra a sebeironie.

Zásadní součástí soutěžení bude kreativita, s jakou týmy přistoupí ke svým dresům. Krásně poladěné dresy pak budou odměněny bonusovým životem. Bonusovým životem to ale nekončí! Ty nejlepší z nejlepších ohodnotí online store Freshlabels.cz ve vložené soutěži poukázkami na nákup v celkové hodnotě 20 000 korun.

Na své si tak přijdou jak sportovci, kteří udělají všechno proto, aby se dostali do finále, pozéři v super poladěných outfitech, recesisti, ale i ti, kteří si chtějí jednoduše užít netradiční legraci s týmem kamarádů. Aby hra byla ještě dynamičtější, bude se hrát dvěma míči zároveň!

Kvalifikace v Brně se bude konat 20.10. v 11:30 ve sportovním areálu kolejí Pod Palackého vrchem (Kolejní 2).

Bližší informace se dozvíte na adrese www.redbull.cz/dodgeball.
RBDB_inzerciaA4_CZtext_finalx.jpg