6. ročník celostátní studentské konference

Současná úloha a postavení studentů na vysokých školách 2006

Důležité momenty na študákově cestě

Pod záštitou rektora VUT v Brně prof. Ing. Karla Raise, CSc., MBA

Ve dnech 14. a 15.12. proběhne již šestý ročník konference Současná úloha a postavení studentů na vysokých školách, jako obvykle v reprezentativních prostorách Centra Vysokého učení technického v Brně.

Podtitul tentokrát zní Důležité momenty na študákově cestě.

V rámci této cesty je možné identifikovat a diskutovat mnoho důležitých momentů. Věříme, že naše konference umožní identifikovat nejvýznamnější z nich. Také bychom chtěli získat informace o tom, které úseky této cesty jsou v rámci českého vysokého školství značeny výborně, dobře či nedostatečně.

Součástí konference je i letos výstava studentských organizací, na které můžete svou organizaci prezentovat studentům s celé ČR i ostatním návštěvníkům Centra VUT v Brně.

Přihlašování prodlouženo do 11.12.

Více informací naleznete na www.acsa.vutbr.cz, nebo můžete kontaktovat organizátory:
Pavel Obrdlík
e-mail: obrdlik@acsa.vutbr.cz